Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 85 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 85 €

Vilnos gaminių priežiūra
Kaip prižiūrėti vilnos gaminius?
Vėdinimas. Pagrindinis vilnos gaminių priežiūros būdas – vėdinimas, tai daryti reikėtų lauke, vengiant tiesioginių saulės spindulių. Esant galimybei ją galima valyti ant švaraus balto sniego, išpurtyti kaip kilimą.Skalbimas. Prieš skalbiant bet kurį vilnos gaminį, įsitikinkite ar tai leidžia jo etiketė. Įsitikinę, jog tai daryti galima, rinkitės vilnos programą (jokia kita nėra tinkama), 30 laipsnių vandens temperatūrą ir skystą skalbiklį skirtą vilnai, taip pat galite skalbti rankomis, drungname vandenyje.

Ekologiškas valymas. Gaminio etiketėje jis žymimas raide F, tai valymas angliavandeniliais. Šis valymo būdas švelnus ir draugiškas aplinkai, tausoja audinius. Tačiau šiuo būdu rekomenduojama valyti tik neužnešiotus gaminius, į kuriuos purvas ir įvairios dėmės dar nėra įsiskverbusios.

Sausas cheminis valymas. Priežiūros etiketėje jis žymimas raide P, tai yra valymas su organiniu tirpikliu perchloretilenu. Valymo metu vilnoniai gaminiai išlieka purūs, nepraranda savo formos. Po valymo visi vilnoniai gaminiai lengvai iššukuojami ir įriebinami lanolinu, kad vilnos plaukas atgautu savo ankstesnes savybes.

Ar FLOKATI suteikia valymo paslaugą?

Taip, Jums tereikia pristatyti norimą išvalyti gaminį, į vieną iš mūsų salonų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Valymo kainas rasite čia.

Neradote reikiamos informacijos?
Parašykite mums.
Rašyti el. laišką
Jūsų krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Jums gali patikti:
Pamėgtos prekės
Kol kas neturite pasirinkę mėgstamų prekių
Jums gali patikti:
Prisijungti
Registruotis