Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €

Labai šiltos antklodės

Jaukios ir šiltos dviejų vilnos sluoksnių žieminės antklodės užtikrins ramų ir gilų miegą. Šios šiltos antklodės puikiai tiks mėgstantiems miegoti šilčiau, net ir šalčiausios žiemos metu. Natūralios vilnos žieminės antklodės Jūsų ramiam ir sveikam miegui.

Daugiau

Dėl unikalių audinio savybių šios žieminės antklodės ypatingai tinka vėsesniu metų laiku bei leidžia mėgautis šiluma išvengiant perkaitimo ar prakaitavimo. Natūrali vilna apglėbs ir leis miegoti sveikai ir ramiai ir vėsesniu metų laiku.

Žieminės antklodės – jaukaus ir itin patogaus Jūsų miego garantas. Mūsų žieminės antklodės iš vilnos yra natūralios, minkštos bei sulaikančios šilumą. 

Tinkamai prižiūrimos, pagal gamintojo teikiamas rekomendacijas žieminės antklodės ilgai išlaikys savo pirminę išvaizdą. Išsirinkite vilnonę žieminę antklodę pagal savo poreikius ir džiaukitės ramiu, jaukiu bei šiltu miegu. 

Mažiau
Vilnonė antklodė Luka
Vilnonė antklodė „Luka“
 16900
Vilnonė antklodė
Vilnonė antklodė „Kokosas“
 39900
Vilnonė antklodė Kašmyras
Vilnonė antklodė „Kašmyras“
 38900
Vilnonė antklodė Latte
Vilnonė antklodė „Latte“ (dviejų sluoksnių)
 23900
Vilnonė antklodė Riešutas
Vilnonė antklodė „Riešutas“
 16900
Vilnonė antklodė Camel
Kupranugario vilnos antklodė „Camel“
 29900

Žieminės antklodės

Mūsų gaminamos žieminės antklodės yra skirtingų dydžių, spalvų viengulės bei dvigulės. Skalbiamos pagal rekomendacijas žieminės antklodės ilgai išlaikys pirminę išvaizdą bei kokybę.

Išsirinkite žieminę antklodę pagal savo poreikius ir džiaukitės šiltu bei jaukiu ir kokybišku miegu. Išsirinktą antklodę Jums pristatysime nemokamai patogiausiu būdu per kurjerius į namus ar į artimiausią paštomatą.

žieminė antklodė vilnonė antklodė

 

Kaip dažnai skalbti žieminę antklodę?

Vilnonę patalynę, nesvarbu ar tai būtų vasarinė ar žieminė antklodė, rekomenduojama skalbti ar valyti  1-2 kartus per metus. Be abejo priklauso nuo vilnos tipo ir priežiūros etiketės rekomendacijų.

Žiemines antklodes prižiūrėti yra nesudėtinga ir paprasta. Kupranugario vilnos antklodes rekomenduojama vėdinti lauke, o esant poreikiui išvalyti sauso valymo būdu.

Tuo tarpu merinosų vilnos antklodes galite skalbti ir automatinėse skalbimo mašinose. Tik svarbu, kad naudotumėte vilnos režimą bei vilnai skirtas skalbimo priemones.

Po žieminės antklodės skalbimo leiskite išvarvėti visam vandeniui ir tik tuomet džviovinkite.

Kaip išsirinkti žieminę antklodę?

Jei vis dar kyla klausimų kaip išsirinkti žieminę antklodę, kviečiame Jus išspręsti Patalynės pasirinkimo testą. Taip pat visuomet turėdami klausimų galite parašyti mums laišką eprekyba@flokati.lt

Kategorijos
Mėgstamiausi
Sužinokite pirmieji apie geriausius pasiūlymus!
Dovanų kortelė Flokati
Pasirūpinkite savo
artimųjų dovanomis

Dovanų kortelės
Nemokamas grąžinimas
net iki 45 dienų
Nemokamas pristatymas
nuo 65€
Mokėkite, kai
gausite prekes
Saugus
pirkimas
Jūsų krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Siūlome Jums išbandyti
Vilnonės kojinės
Pamėgtos prekės
Kol kas neturite pasirinkę mėgstamų prekių
Siūlome Jums išbandyti
Medvilninis rankšluostis
Prisijungti
Registruotis