Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €

Esame atsidavę įvairialypiam požiūriui, apimančiam ekologinį, ekonominį ir socialinį poveikį.

Sertifikatai

Pasiilgusiems natūralumo

Gyvename nuolatiniame triukšme ir gausoje, kurioje tikrus dalykus pastebėti tampa sunku. Ieškodami ramybės vis dažniau atsisukame į gamtą, kuri kaip veidrodis atspindi tai, kas ir kokie esame – jautrūs ir pažeidžiami, išbalansuoti savo pačių susikurto vis greitėjančio gyvenimo tempo, trokštantys harmonijos su savimi ir kitais, ieškantys stabilumo ir jaukumo.

Visa tai šiandien galime atrasti apsupdami save natūraliais aplinkos elementais, kurie savo tekstūromis, formomis bei kvapais transliuoja ypatingą gamtos energiją ir raminančią tylą. Ir dėl šios priežasties įsimylime vilną, jos paprastumą ir natūralią estetiką. Galiausiai, tampame priklausomi nuo to komforto pojūčio, kurį ji suteikia.

Ekologija

Savo produkcijai naudodami natūralius vilnos pluoštus stengiamės pasirūpinti ir mus supančia aplinka. Didžiąją daugumą produkcijos pakuojame į ekologišką medvilninę pakuotę, o dalis dėžučių, kurios iškeliauja į klientų namus su prekėmis, būna panaudotos antrą kartą.

FLOKATI požiūris

Vilnos natūralumas ir nauda įkvepia dar labiau stengtis, dėl mus supančios gamtos ir žmonių.

Socialiniai projektai

2023 m. balandį padėjome „Kauno hospiso namams“ komunikuoti apie jiems taip reikalingą 1,2 proc. GPM skyrimą. Kalbiname Kauno hospiso savanorių koordinatorę Paula Kvederytė ir straipsniu dalinamės viešojoje erdvėje.

Spalį, vilnos mėnesio metu, rengėme net dvi paramos akcijas. Vieną savaitę nuo kiekvieno krepšelio 1% buvo skiriamas labdaros ir paramos fondui „Rugutė“, kuris teikia visokeriopą pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų šeimoms, o kitą savaitę parama buvo skiriama „Sidabrinės linijos“ fondui, kurie nemokamų skambučių pagalba rūpinasi vyresnio amžiaus žmonių emocine sveikata, suteikia jiems reikalingą informaciją. Skirta parama „Sidabrinei linijai“  virto 48 draugystės pokalbiais.

Lapkritį, jau ketvirtus metus iš eilės, rengiame paramos akciją „Padėkime gyventi gyvenimą” skirtą „Kauno hospiso namams”. Visą lapkritį nuo kiekvieno pirkinių krepšelio pirkinio sumos 1 proc. skiriamas hospisui. Taip pat parengti straipsniai apie hospice dirbančią kineziterapeutę Rasą Diškevičienę ir dvasinę asistentę Jolantą Jančiukienę.

2022 m. lapkritį jau trečią kartą vykdėmė paramos akciją „Padėkime gyventi gyvenimą!“ skirtą „Kauno hospiso namais“. Paramos akcijos metu buvo renkamos lėšos hospisui, taip pat skleidžiama žinia apie hospiso veiklą, jo darbuotojus: gydytoją Agnę Kilmanienę ir kineziterapeutę Dianą Nemčiauskienę

2021 m. tęsiame draugystę su „Kauno hospiso namais“, apie šių metų pasiektus rezultatus kviečiame skaityti čia: https://bit.ly/3PQ2huL

2020 m. gruodį minėdami Flokati dvidešimtmetį nusprendėme koncentruotis ne į gimtadienio balionų skaičių, bet į tuos, kuriems šilumos reikia labiau. Visą gruodį nuo kiekvieno apsipirkimo 2% skyrėme Kauno hospiso namams paremti.

Vilna – vienas pirmųjų dalykų, apie kurį pagalvojame, kai norisi šilumos. Tačiau, mes esame tikri, jog vilna, o drauge ir Flokati gali padaryti kur kas daugiau. Pradėję vykdyti socialinę akciją „Padėkime gyventi gyvenimą“ išsikėlėme tikslą – ne tik suteikti hospisui taip reikalingą finansinę paramą, bet ir skleisti žinią, jog sunkiu gyvenimo momentu nei vienas nesame paliktas likimo valioje, yra žmonių norinčių ir galinčių ištiesti pagalbos ranką bei padėti gyventi gyvenimą toliau.

Visą gruodį įsigydami šiltų Flokati gaminių skyrėte 4500 eurų hospiso paramai, šią sumą nusprendėme dar padidinti iki 6000 eurų. Tikimės, jog šios lėšos padės Kauno hospiso namų darbuotojams bei savanoriams suteikiant visokeriopą pagalbą pacientams ir jų artimiesiems!

Svarbi išsikelta užduotis – skleisti žinią apie Kauno hospiso namų veiklą. Stebėjome Jūsų reakcijas ir džiaugiamės kiekvienu žmogumi, kuris sužinojo, kas yra hospisas ir ką jis daro. Nuoširdžiai dėkojame visai Flokati bendruomenei, draugams, Linui Adomaičiui, Ievai Mackevičienei, Erikai Valiukaitei, Linai Jurevičiūtei ir kiekvienam iš Jūsų už drauge skleistą žinią apie Kauno hospiso namų veiklą!

Hospiso darbuotojai bei savanoriai stengiasi padėti kiekvienam, kuriam reikia pagalbos, o štai mes visi drauge galime jiems padėti tai daryti: prisijungiant prie hospiso savanorių, suteikiant paramą daiktais, pinigais arba skiriant 1,2% gyventojų pajamų mokesčio. Svarbu suprasti, jog mūsų pagalba, palaikymas ar parama reikalinga ištisus metus.
Parama Kauno hospiso namams: https://www.kaunohospisas.lt/parama/

2016 m. Flokati salonuose buvo galima įsigyti Andros Kavaliauskaitės pasaką vaikams „Jūrų Arkliuko meilė“ CD formatu ir visos gautos lėšos buvo skiriamos Lino ir Irmos Adomaičių fondui tėvų globos netekusiems kūdikiams. Taip pat kūdikių globos namams padovanojome ne vieną šiltą vilnonį žaislą bei batukų.

Norite daugiau jaukumo?

Rinkitės FLOKATI vilnos produktus jau dabar.

Nemokamas grąžinimas
net iki 45 dienų
Nemokamas pristatymas
nuo 65€
Mokėkite, kai
gausite prekes
Saugus
pirkimas
Pamėgtos prekės
Kol kas neturite pasirinkę mėgstamų prekių
Siūlome Jums išbandyti
Medvilninis rankšluostis
Prisijungti
Registruotis