Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €

Esame atsidavę įvairialypiam požiūriui, apimančiam ekologinį, ekonominį ir socialinį poveikį.

Sertifikatai

Pasiilgusiems natūralumo

Gyvename nuolatiniame triukšme ir gausoje, kurioje tikrus dalykus pastebėti tampa sunku. Ieškodami ramybės vis dažniau atsisukame į gamtą, kuri kaip veidrodis atspindi tai, kas ir kokie esame – jautrūs ir pažeidžiami, išbalansuoti savo pačių susikurto vis greitėjančio gyvenimo tempo, trokštantys harmonijos su savimi ir kitais, ieškantys stabilumo ir jaukumo.

Visa tai šiandien galime atrasti apsupdami save natūraliais aplinkos elementais, kurie savo tekstūromis, formomis bei kvapais transliuoja ypatingą gamtos energiją ir raminančią tylą. Ir dėl šios priežasties įsimylime vilną, jos paprastumą ir natūralią estetiką. Galiausiai, tampame priklausomi nuo to komforto pojūčio, kurį ji suteikia.

Ekologija

Savo produkcijai naudodami natūralius vilnos pluoštus stengiamės pasirūpinti ir mus supančia aplinka. Didžiąją daugumą produkcijos pakuojame į ekologišką medvilninę pakuotę, o dalis dėžučių, kurios iškeliauja į klientų namus su prekėmis, būna panaudotos antrą kartą.

FLOKATI požiūris

Vilnos natūralumas ir nauda įkvepia dar labiau stengtis, dėl mus supančios gamtos ir žmonių.

Socialiniai projektai

2016 m. Flokati salonuose buvo galima įsigyti Andros Kavaliauskaitės pasaką vaikams „Jūrų Arkliuko meilė“ CD formatu ir visos gautos lėšos buvo skiriamos Lino ir Irmos Adomaičių fondui tėvų globos netekusiems kūdikiams. Taip pat kūdikių globos namams padovanojome ne vieną šiltą vilnonį žaislą bei batukų.

2020 m. gruodį minėdami Flokati dvidešimtmetį nusprendėme koncentruotis ne į gimtadienio balionų skaičių, bet į tuos, kuriems šilumos reikia labiau. Visą gruodį nuo kiekvieno apsipirkimo 2% skyrėme Kauno hospiso namams paremti.

Vilna – vienas pirmųjų dalykų, apie kurį pagalvojame, kai norisi šilumos. Tačiau, mes esame tikri, jog vilna, o drauge ir Flokati gali padaryti kur kas daugiau. Pradėję vykdyti socialinę akciją „Padėkime gyventi gyvenimą“ išsikėlėme tikslą – ne tik suteikti hospisui taip reikalingą finansinę paramą, bet ir skleisti žinią, jog sunkiu gyvenimo momentu nei vienas nesame paliktas likimo valioje, yra žmonių norinčių ir galinčių ištiesti pagalbos ranką bei padėti gyventi gyvenimą toliau.

Visą gruodį įsigydami šiltų Flokati gaminių skyrėte 4500 eurų hospiso paramai, šią sumą nusprendėme dar padidinti iki 6000 eurų. Tikimės, jog šios lėšos padės Kauno hospiso namų darbuotojams bei savanoriams suteikiant visokeriopą pagalbą pacientams ir jų artimiesiems!

Svarbi išsikelta užduotis – skleisti žinią apie Kauno hospiso namų veiklą. Stebėjome Jūsų reakcijas ir džiaugiamės kiekvienu žmogumi, kuris sužinojo, kas yra hospisas ir ką jis daro. Nuoširdžiai dėkojame visai Flokati bendruomenei, draugams, Linui Adomaičiui, Ievai Mackevičienei, Erikai Valiukaitei, Linai Jurevičiūtei ir kiekvienam iš Jūsų už drauge skleistą žinią apie Kauno hospiso namų veiklą!

Hospiso darbuotojai bei savanoriai stengiasi padėti kiekvienam, kuriam reikia pagalbos, o štai mes visi drauge galime jiems padėti tai daryti: prisijungiant prie hospiso savanorių, suteikiant paramą daiktais, pinigais arba skiriant 1,2% gyventojų pajamų mokesčio. Svarbu suprasti, jog mūsų pagalba, palaikymas ar parama reikalinga ištisus metus.
Parama Kauno hospiso namams: https://www.kaunohospisas.lt/parama/

2021 m. tęsiame draugystę su „Kauno hospiso namais“, apie šių metų pasiektus rezultatus kviečiame skaityti čia: https://bit.ly/3PQ2huL

2022 m. lapkritį jau trečią kartą vykdėmė paramos akciją „Padėkime gyventi gyvenimą!“ skirtą „Kauno hospiso namais“. Paramos akcijos metu buvo renkamos lėšos hospisui, taip pat skleidžiama žinia apie hospiso veiklą, jo darbuotojus: gydytoją Agnę Kilmanienę ir kineziterapeutę Dianą Nemčiauskienę.

Norite daugiau jaukumo?

Rinkitės FLOKATI vilnos produktus jau dabar.

Nemokamas grąžinimas
net iki 45 dienų
Nemokamas pristatymas
nuo 65€
Mokėkite, kai
gausite prekes
Saugus
pirkimas
Parašykite
palinkėjimą
Jūsų krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Siūlome Jums išbandyti
Megzta vilnonė kepurė
 3430
Pamėgtos prekės
Kol kas neturite pasirinkę mėgstamų prekių
Siūlome Jums išbandyti
Skalbiklis vilnai Flokati
Prisijungti
Registruotis