Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 85 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 85 €

Flokati vilnos istorija

Flokati – tai vardas, mums ir mūsų klientams menantis dviejų dešimtmečių patirtį, kuriame telpa švelnus vilnos prisilietimas, sveikatą tausojanti šiluma, namų jaukumas ir išmintis.

Mūsų gaminiai kuriami čia, Lietuvoje, iš kruopščiai atrinktų sertifikuotų merinosų, kupranugarių, kašmyro vilnos audinių. Dėl natūralių termoreguliacinių, odą saugančių savybių, vilna itin mėgstama ir vasarą, ir žiemą. Pasinerkite į purius patalus, šlepetes, bei drabužius iš natūralios vilnos ir naudokite juos kasdien.

Juk vilna – tobula gamtos dovana!

 

Įmonės vadovė Asta Kančelskienė

Pasiilgusiems natūralumo

Gyvename triukšme ir daiktų gausoje, chaose, kuriame tikrus dalykus pastebėti tampa sunku. Ieškodami ramybės vis dažniau atsisukame į gamtą, kuri kaip veidrodis atspindi tai, kas mes esame. Esame jautrūs ir pažeidžiami, išbalansuoti savo pačių susikurto vis greitėjančio gyvenimo tempo.

Staltiesė

Trokštame harmonijos su savimi, kitais, aplinka. Ieškome stabilumo ir jaukumo. Visa tai atrandame save apsupdami natūraliais aplinkos elementais, kurie savo tekstūromis, formomis, kvapais transliuoja ypatingą gamtos energiją ir raminančią tylą. Įsimylime vilną už jos paprastumą ir natūralią estetiką. Galiausiai, tampame priklausomi ir negalime atsisakyti to komfortiško pojūčio, kurį ji suteikia.

Susipažinkite
su Flokati komanda

Vilnonės kojinės
Regionų pardavimo vadovė

Aura Grumbinienė
Tel.: +370 650 54740
El. p: aura@flokati.lt

Servetėlė
Pirkimų vadybininkė

Jolita Vengalienė
Tel.: +370 682 13606
El. p: jolita@flokati.lt

Staltiesė
Vadovė

Asta Kančelskienė
Tel.: +370 698 76091
El. p: asta@flokati.lt

Servetėlė
Marketingo ir komunikacijos vadybininkė

Karolina Lenkauskaitė
Tel.: +370 685 85301
El. p: karolina@flokati.lt

Vilnonis chalatas
Marketingo ir E-komercijos vadovas

Mindaugas Sakalauskas
Tel.: +370 615 14712
El. p: mindaugas@flokati.lt

Servetėlė
El. prekybos klientų aptarnavimo vadybininkė

Rasma Rakauskienė
Tel.: +370 633 11550
El. p: rasma@flokati.lt

Servetėlė

Tauras Kalnietis
Tel.: +370 690 21167
El. p: tauras@flokati.lt

Agne

Agnė Neniškienė
Tel.: +370 699 84019
El. p: agne@flokati.lt

Servetėlė

Giedrė Kalniuvienė
Tel.: +370 699 59474
El. p: giedre@flokati.lt

Norite daugiau jaukumo?

Rinkitės FLOKATI vilnos produktus jau dabar.

Nemokamas
prekių grąžinimas
Pristatymas
visoje Lietuvoje
Mokėkite, kai
gausite prekes
Saugus
pirkimas
Jūsų krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Jums gali patikti:
Pamėgtos prekės
Kol kas neturite pasirinkę mėgstamų prekių
Jums gali patikti:
Prisijungti
Registruotis