Skalbiklis vilnai su alijošiumi ir lanolinu

(4)
 488  650

Skalbiklis vilnai su alijošiumi ir lanolinu skirtas vilnos ir natūralaus plauko gaminių priežiūrai. Skalbiklis vilnai švelniai valo, padeda išlaikyti gaminių formą ir spalvą, minkština audinį bei suteikia jai gaivų kvapą. Sudėtyje esantis lanolinas puikiai apsaugo natūralų vilnos pluoštą.

Turime

dydis:
Iki nemokamo pristatymo Jums trūksta
FLOKATI
Pristatymas visoje Lietuvoje
FLOKATI
Nemokamas prekių grąžinimas
FLOKATI
Klientų mėgstama prekė
FLOKATI
Sertifikuoti gaminiai
Atsiliepimai

4 atsiliepimai apie Skalbiklis vilnai su alijošiumi ir lanolinu

 1. Jovita

  Jau trečią sezoną naudoju, atrodo nesibaigs tas buteliukas niekad 🙂 rekomenduoju

 2. kinderytedaiva

  Labai geras ir kokybiškas skalbiklis. skalbiau vaikišką merinosų vilnos anklodę. Labai švelnaus aromato.

 3. kinderytedaiva

  Labai geras ir kokybiškas skalbiklis.

 4. Justina

  Puikus skalbiklis vilnoniams drabužėliams ir antklodėms.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildoma informacija

Skalbiklis vilnai su alijošiumi ir lanolinu, 1000 ml:
Paskirtis: Vilnos ir delikačių audinių skalbiklis.
Naudojimas: Vienas kamštelis lygus 40-50 ml skalbiklio naudoti 10 l drungno vandens (300C), išmaišius skalbti 5 min. Skalauti tokios pačios temperatūros vandenyje. Skalbimui automatinėje skalbyklėje vilnos rėžimu, naudoti ketvirtadalį kamštelio (10-15 ml).
Dėmių valymas: Riešuto dydžio skalbiklio kiekį paskleisti plonu sluoksniu ant dėmės. Priklausomai nuo dėmės dydžio, leisti įsiskverbti 10-20 min. Išskalauti drungname vandenyje, kol neliks skalbiklio likučių. Skalbinių negręžti. Turinio pakanka 20-25 skalbimams rankomis.
Sudėtis: 5%-15%: anijoninių tensidų, nejoninių tensidų Konservantai: methylisothiazolinonas, methylchloroisothiazolinonas Aromatinės medžiagos: limonenas, alfa-izometil-jononas. Dažikliai: C.I 19140, C.I.42090
Gamintojas: Pagal UAB Flokati užsakymą pagaminta Vokietijoje.
Biologiškai lengvai suyrantis, sudėtyje nėra fosfatų. Dermatologiškai patikrinta. Biologiškai skaidus ir saugus aplinkai. Skalbiklio kvapas: alijošiaus.
Skalbiklis vilnai su alijošiumi ir lanolinu skirtas vilnos ir natūralaus plauko gaminių priežiūrai. Švelniai valo, padeda išlaikyti gaminių formą ir spalvą, minkština audinį ir suteikia gaivų kvapą.
Hypoalerginis: produktas su mažu alergenų kiekiu;
Skalbiklis tinkamas veganams;
Visiškai perdirbama pakuotė;
Sudėtyje nėra fosforo. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo (maksimali nustatoma vertė: 0,2 ppm).
*Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei prarijote, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę arba etiketę. Jei pateko į akis, gerai nuplaukite vandeniu.

Prekių pristatymas

Galite rinktis nemokamą atsiėmimą viename iš FLOKATI salonų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Panevėžyje. Pristatymą su DPD kurjerių tarnyba į namus, atsiėmimą OMNIVOS arba DPD paštomatuose. Taip pat galite rinktis siuntimą į užsienio šalis. Daugiau informacijos apie pristatymo būdus ieškokite čia.

Grąžinimas

Prekes galite grąžinti iki 45 dienų nuo įsigijimo arba gavimo dienos atvykdami į Flokati salonus, per DPD bei Omniva paštomatus ar kitais, Jums patogiais būdais. Daugiau informacijos rasite čia.