Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 35 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 35 €

Vilnos gaminių pasirinkimas
Kuo skiriasi merinosų avių, kupranugarių ir kašmyro ožkų vilnos gaminiai?
Merinosų avių vilnos gaminiai. Merinosų avys, yra tam tikra avių rūšis, kurios vilna itin vertinama tekstilės pramonėje. Ši vilna yra kerpama ir yra plonesnė net už žmogaus plauką, švelni, pasižyminti antialgeriškomis bei puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Šios vilnos gaminiai yra purūs, minkšti bei švelnūs.Kupranugarių vilnos gaminiai. Šios vilnos gaminiai 30% geriau sulaiko šilumą nei merinosų, dėl didesnio lanolino kiekio. Vilna yra ne kerpama, o šukuojama. Gamybai naudojamas ne visas plaukas, o tik arčiau gyvūno kūno esantis poplaukis, tai lemia ypatingą vilnos plauko švelnumą. Šios vilnos gaminių plaukas yra trumpesnis, tankesnis ir tiesesnis.

Kašmyro ožkų vilnos gaminiai. Kašmyro vilna yra viena brangiausių pasaulyje, ji taip pat šukuojama, todėl yra itin švelni bei pasižyminti natūraliu blizgesiu. Šios vilnos gaminiai gali būti net iki 7 kartų šiltesni lyginant su merinosų.

Kokį šlepečių dydį rinktis?

Rekomenduojame rinktis įprastai avimą avalynės dydį. Pavyzdžiui, jeigu avite 41 d., tuomet rinkitės šlepetes 40-41 d. Jeigu taip atsitiko, jog pasirinktas dydis Jums visgi netiko, šlepetes pakeisime į reikiamą dydį.

Kokie yra antklodžių pasirinkimo kriterijai?
Norint išsirinkti tinkamiausią antklodę, reikėtų įvertinti šias sąlygas: mėgstate miegoti šiltai, labai šiltai ar vėsiai, miegamojo temperatūrą, santykį su vilnos pluoštu. FLOKATI antklodės skirstomos į keturias kategorijas:

Šilta (vieno vilnos sluoksnio), šias antklodes rekomenduojame rinktis tuomet, kai miegamajame palaikote aukštesnę temperatūrą arba ieškote antklodės šiltajam metų laikui, arba ieškote lengvos antklodės.
Labai šilta (dviejų vilnos sluoksnių), šias antklodes rekomenduojame rinktis tuomet, kai miegamajame palaikote žemesnę temperatūrą arba ieškote antklodės šaltajam metų laikui, arba ieškote šiltesnės antklodės.
Visiems sezonams (medvilnės ir vilnos derinio), šias antklodes rekomenduojame rinktis tuomet, kai ieškote universalumo, jog antklodė tiktų visiems metų laikams, suteiktų šilumos arba vėsumo).
Vėsi (lininė), šias antklodes/pledus rekomenduojame rinktis šiltuoju metų laiku.

Kokie yra pagalvių pasirinkimo kriterijai?
Vilnonės pagalvės su poliesterio kamuoliukų užpildu. Puikus pasirinkimas, kai norisi patiems reguliuoti dydį, pridedant arba nuimant dalį užpildo. Vidinę pagalvę galima keisti, nekeičiant vilnonio užvalkalo.
Viskoelastinės pagalvės. Reaguoja į spaudimą ir prisitaiko prie galvos ir kaklo išlinkimų, todėl yra itin patogios.
Pagalvės su vilnos užpildu. Neutralizuoja kvapus, audinys atsparus patalynės erkutėms, todėl puikiai tinka vaikams ir alergiškiems žmonėms.
Ar vilnonė patalynė yra ilgaamžė?

Dėvėjimosi laikas priklauso nuo vilnonio audinio tankio, priežiūros, naudojimo intensyvumo. Net ir sulenkus-ištiesus vilnos pluoštą 20 000 kartų, jis nepraranda savo pirminių savybių, o labai ištemptas gali grįžti į savo pradinę formą, todėl tinkamai prižiūrint vilnonę patalynę, jie tarnaus ne vienerius metus.

Ar gaminate nestandartinių dydžių patalynę, šlepetes ir kitus gaminius?

Ne, negaminame. Tačiau turime užsakomų gaminių sąrašą (daugiausia paklotų), dėl jų galima į salonų pardavėjas, skambinti tel. nr.: +370 633 11 550 arba rašyti el. paštu: eprekyba@flokati.lt.

Neradote reikiamos informacijos?
Parašykite mums.
Rašyti el. laišką
Jūsų krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Jums gali patikti:
kedutes uzvalkalas
Pamėgtos prekės
Kol kas neturite pasirinkę mėgstamų prekių
Jums gali patikti:
kedutes uzvalkalas
Prisijungti
Registruotis