Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €

Vilnos nauda: ką reikia žinoti, renkantis drabužius

Keliaujantiems

 Vilnoniai drabužiai nesiglamžo, su jais visą dieną atrodysite dalykiškai ir tvarkingai. Vilna puikiai absorbuoja drėgmę, pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl išvengsite prakaito dėmių ar su tuo susijusio nemalonaus kvapo. Taigi, net ir po ilgos kelionės, išlipę iš lėktuvo, jausitės gaiviai ir švariai, o jei reikės – galėsite keliauti tiesiai į dalykinį susitikimą.

Vaikams ir sportuojantiems

Žaisdami ar lakstydami lauke, vaikai sukaista ir suprakaituoja, rūbai sudrėksta nuo prakaito. Atvėsus orui arba patekus į vėsesnę patalpą, drėgni rūbai atvėsta ir kyla pavojus, kad vaikas gali peršalti. Kai kiti audiniai tiesiog peršlampa, vilna, dėl savo struktūros, puikiai absorbuoja ir išgarina drėgmę, vilnoniai rūbai lieka sausi, o atvėsus orui, išvengiama staigaus kūno atšalimo. Dėl tų pačių priežasčių, vilna ypač tinka sportuojantiems asmenims.

vilnonės liemenės vaikams vilnoniai drabužiai
Linkusiems peršalti

Žmonėms yra gerai žinomos vilnos termoreguliacinės savybės – avys yra auginamos tiek karšto, tiek vėsaus klimato juostose, nes vilna, dėl savo struktūros, aplink kūną sukuria tam tikrą šalčio nei šilumos nepraleidžiantį karjerą. Vilnos drabužiai naudingi, kai sušilus staigiai patenkama į vėsesnį orą (pvz žiemą, išėjus iš namų arba iš parduotuvės, arba vasarą, iš gatvės atėjus į kondicionuojamą patalpą). Šiuo atveju puikiai tiks vilnonė liemenė, taip pat vėsiuoju metu nepamirškite, vilnonės kojinės – puikus pasirinkimas.

Linkusiems į alerginius odos ar kvėpavimo takų susirgimus

Vilna, dėl specifinės struktūros, puikiai absorbuoja ir išgarina drėgmę, todėl vilnoje nesudaugina alergijas provokuojančios bakterijos ir erkutės. Antibakterines savybes vilnai lanolinas – natūrali avies odos išskiriama medžiaga, apsauganti nuo infekcijų. Dėl šių savybių, vilna rekomenduojama žmonėms, turintiems polinkį į alerginius odos ar kvėpavimo takų susirgimus.

Vilna gali būti naudinga visiems – vaikams, sportuojantiems, linkusiems peršalti žmonėms, kenčiantiems nuo alergijų, tiems, kurie dažnai keliauja, – visiems, besirūpinantiems savo išvaizda ir savo sveikata.

Pirkdami drabužius, įsitikinkite, kad jie atitinka ne tik jūsų skonį, bet ir jūsų gyvenimo būdą bei jūsų kūno poreikius. Rinkitės protingai ir jauskitės gerai.

Parašykite
palinkėjimą
Jūsų krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Siūlome Jums išbandyti
Muilas Flokati
Pamėgtos prekės
Kol kas neturite pasirinkę mėgstamų prekių
Siūlome Jums išbandyti
Flokati muilas
Prisijungti
Registruotis