Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €

Vilnonės šlepetės: į ką atkreipti dėmesį jas renkantis?

Kambarinės šlepečių asortimentas gausus, jų galime rasti tiek didžiuosiuose prekybos centruose, tiek specializuotose parduotuvėse.

Lietuvoje itin mėgstamos guminės šlepetės, tačiau su jomis pėdos prakaituoja, jos negeneruoja papildomos šilumos šaltuoju metų laiku, todėl vienas geriausių pasirinkimų yra vilnonės šlepetės.

Kviečiame sužinoti daugiau apie jų modelius, kaip išsirinkti sau tinkamiausią?

Vilnonės šlepetės

Vilnonės šlepetės pagal vilnos rūšį: merinosų ar kupranugarių?

Pradėjus vilnonių šlepečių paiešką, pirmiausia, reikėtų apsispręsti dėl vilnos rūšies. Merinosų vilna yra puri, minkšta, jos plaukas, jeigu nėra apdirbtas specialiu būdu, yra linkęs garbanotis.

Tuo tarpu kupranugarių vilna yra itin švelni, tiesi, trumpo plauko. Šilumos atžvilgiu abiejų rūšių šlepetės suteiks panašų pojūtį.

Vilnonės šlepetės

Verta atkreipti dėmesį, jog visų šlepečių sudėtyje yra merinosų vilnos, dėl kupranugarių vilnos stygiaus jos yra maišomos tarpusavyje. Tačiau net ir 10-15% kupranugarių vilnos visiškai pakeičia šlepečių išvaizdą, jos maloniau glunda prie odos, yra tankesnės.

Vilnonės šlepetės pagal modelį: uždaros, atviros ar užmaunamos?

Išsirinkus norimą vilnos rūšį, galima pereiti prie modelio. Pats populiariausias, klasikinis šlepečių modelis – įsispiramos uždaru priekiu ir atviru galu. Jos puikiai tinka visais metų laikais, su jomis patogu ir malonu vaikščioti tiek moterims, tiek vyrams.

Šiltuoju metų laiku itin populiarios įsispiriamos šlepetės atviru priekiu. Jas itin mėgsta moterys, su jomis vasarą pėdos neprakaituoja, nes vilna tokiu metu negeneruoja papildomos šilumos, o sugeria ir išgarina prakaitą.

vilnonės šlepetės

Vilna ypač pralaidi orui, dėka garbanoto plauko, suspaudžiant vilnos pluoštą, jame susidaro milijonai oro tarpelių. Ši unikali struktūra leidžia vilnai sugerti ir išgarinti drėgmę, tiek iš oro, tiek iš vilnones šlepetes avinčio žmogaus prakaito.

Vilna pastarąjį sugeria ir pašalina į aplinką, nespėjus bakterijoms pasidauginti ir nemaloniam pėdų kvapui pasklisti.

Tuo tarpu šaltuoju metų laiku labai dažnai norisi papildomos šilumos pėdoms, jos suteikti gali užmanaumos arba kitaip šlepetės-kojinės.

Vilnos šlepetės Notra

Jos yra uždaru priekiu ir galu, šiek tiek aukštesniu auliuku, kurio dėka visa pėda mėgausis vilnos prisilietimu. Tokios šlepetės tvirtai apgaubia visą pėdą.

Vilnonės šlepetės pagal spalvą: natūralios ar ryškios spalvos?

Įprastai vilna būna natūralių rusvų, pilkų atspalvių. Tačiau šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia vilnos pluoštą kokybiškai nudažyti, jog vėliau jis neteptų kojų ir greitai neprarastų ryškumo. Pagyvinkite namus su žaliomis, oranžinėmis ar mėlynomis šlepetėmis.

vilnones slepetes

FLOKATI vilnonių šlepečių specifika

Atkreipiame dėmesį, jog FLOKATI vilnonių šlepečių padas yra guminis. Jo dėka šlepetės neslysta, vaikščiojant nekelia garso ir yra itin lengvos. Dėl šių priežasčių šlepetės yra mėgiamos ir mylimos klientų.

Vilnonės šlepetės

Vilnonių šlepečių priežiūra

Norint užtikrinti tinkamą higieną, patariama šlepetes dažniau palikti prasivėdinti lauke, vengiant tiesioginių saulės spindulių. Skalbti reikėtų atsižvelgiant į individualius poreikius rankomis arba pasirinkus vilnos režimą (30 °C temp.) ir skystą, vilnai skirtą, skalbimo priemonę.

Populiariausi FLOKATI šlepečių modeliai, kurį pasirinkti?

Išsirinkite labiausiai tinkantį ir patinkantį šlepečių modelį mūsų internetinėje parduotuvėje.

Pamėgtos prekės
Kol kas neturite pasirinkę mėgstamų prekių
Siūlome Jums išbandyti
Medvilninis rankšluostis
Prisijungti
Registruotis