Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 35 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 35 €

Vilna sportininkams: kvėpuoja, labai gerai išgarina drėgmę bei nemalonius kvapus

Apie sporto naudą kalbama ir rašoma daug, tačiau susiruošus sportuoti, kyla daugybė klausimų – kokią sporto šaką rinktis, kada palankiausias metas sportuoti, ir, žinoma – ką apsirengti? Sportuojantiems žmonėms, apranga yra svarbi dėl daugelio priežasčių. Tinkamai parinkta apranga gali padėti išvengti tiek peršalimo, tiek perkaitimo, tiek su prakaitavimu susijusių problemų.
Dėl šių priežasčių, sportuojantiems žmonėms rekomenduojama rinktis aprangą, pagamintą iš natūralaus pluošto. Kodėl sportininkai mėgsta ir renkasi vilną?

Vilnos savybės

Visų pirma, vilna dėl ypatingos savo struktūros puikiai sugeria ir išgarina vandenį – vilna gali sugerti tiek vandens, kiek sudaro 30 proc. pačios vilnos svorio. Dėl šių savybių vilnos drabužiai, lyginant su kitu pluoštu, daug ilgiau išlieka sausi. Sportuodami su vilnone apranga, išvengsite ne tik prakaito dėmių, bet ir nemalonaus drėgmės pojūčio, o sportuoti bus daug smagiau.

Mažesnė peršalimo tikimybė su vilna

Kitas dalykas, su kuo susiduria sportininkai – peršalimo galimybė. Peršąlama dažniausiai tada, kai po intensyvios treniruotės kūnas staiga atvėsta. Taip atsitinka, kai drabužiuose susikaupia prakaitas – drėgni, prie kūno prilipę rūbai greitai atšąla ir atvėsina kūną. Vilna gerai absorbuoja ir išgarina drėgmę, vilnoniai rūbai ilgiau išlieka sausi, todėl išvengiama ir peršalimo galimybės.
Vilna sportuojantiems asmenims naudinga dar ir dėl to, kad padeda išvengi nemalonus prakaito kvapo. Pats prakaitas yra bekvapis, o nemalonų kvapą sukelia drėgnoje terpėje besidauginančios bakterijos.

Vilna efektyviai sugeria ir išgarina drėgmę, ilgiau išlieka sausa, todėl yra nepalanki terpė bakterijoms ir erkutėms daugintis. Antibakterinės savybes vilnai taip pat suteikia ir lanolinas – natūrali avies kūno išskiriama medžiaga, apsauganti avį nuo infekcijų.

Jūsų krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Jums gali patikti:
kedutes uzvalkalas
Pamėgtos prekės
Kol kas neturite pasirinkę mėgstamų prekių
Jums gali patikti:
kedutes uzvalkalas
Prisijungti
Registruotis