Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €

Vilnonės pagalvės vaikams – į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Pagalvė – vienas iš svarbiausių gero miego atributų. Suaugę žmonės labai greitai pajunta, kai pagalvė jiems yra netinkama, tačiau vaikai to taip lengvai gali ir nesuprasti, todėl tėvai gali ir nežinoti, kad jų vaikas prastai išsimiega. Renkant pagalvę kūdikiui ir jau paugusiam vaikui – būtina atsižvelgti į jos medžiagiškumą, dydį, universalumą.

Rinkite natūralių pluoštų pagalvę

Renkant pagalvę atsižvelkite į jos viršutinį sluoksnį, iš ko jis pagamintas? Dideliu lanku aplenkite visas pagalves su sintetiniais užvalkalais, rinkitės medvilnines arba vilnones. Vaikams ypatingai tinkamas pluoštas – vilna.

Dėl savo struktūros vilna sukuria unikalų termoizoliacinį barjerą, kuris apsaugo kūną tiek nuo karščio, tiek nuo šalčio, puikiai sugeria ir išgarina drėgmę. Todėl vilna – idealus pasirinkimas vaikams, kurie prakaituoja ar jautriai reaguoja į temperatūros pokyčius.

Vaikiška pagalvė

Tokioje patalynėje, kuriai antibakterines savybes suteikia lanolinas, miegoti sveika – joje nesidaugina prakaito kvapą sukeliančios bakterijos, alergijas provokuojantys pelėsiai bei namų dulkių erkės, o pati patalynė ilgiau išlieka švari ir gaivi.

Koks pagalvės užpildas yra geriausias?

Pagalvės viršutinis sluoksnis (užvalkalas) ir užpildas dažniausiai būna iš skirtingų medžiagų. Pats pagalvės užpildas dažnai būna iš pūkų, plunksnų, vilnos arba sintetinių „kamuoliukų“. Labai svarbu, jog užpildas būtų pralaidus orui ir joje nesiveistų dulkių erkutės. Tai tikrai užtikrina vilnonis užpildas, taip pat ir sintetiniai „kamuoliukai“.

Poliesterio kamuoliukų gamybos būdas leidžia orui pilnai ir laisvai cirkuliuoti, taip pat juose nesikaupia dulkių erkutės, dėl šių priežasčių toks užpildas yra tinkamas pagalvėms. Sintetinius kamuoliukus paprasta nuimti ir taip reguliuoti pagalvės aukštį.

Pagalvės užpildas
Pagalvės kūdikiams

Įprasta pagalvė kūdikiams nėra reikalinga, ją naudojant mažylio smakras gali įsiremti į krūtinę, dėl to jam bus sunku kvėpuoti. Mažyliui sustiprėjus galima rinktis ypač plonas 2-3 cm storio pagalves. Ji turėtų būti tvirta, bet ne itin kieta.

Tokios pagalvės sudėtis turėtų būti kuo natūralesnė. Įvairūs pūkai ar plunksnos gali sukelti alergijas, taip pat tokie užpildai greitai sudrėksta, todėl ima veistis dulkių erkutės. Todėl geriausia rinktis medvilnės ir vilnos derinio pagalvėles. Tiek kokybiška medvilnė, tiek vilna yra pralaidžios orui, o vilna dar ir itin greitai išgarina drėgmę, taip užkertamas kelias erkučių veisimuisi.

Pagalvės vaikams

Paaugus vaikui itin plonas pagalves galima keisti didesnėmis. Geriausia rinktis tokias, kurių užpildą galima lengvai reguliuoti patiems, pavyzdžiui, su sintetiniais kamuoliukais. Taip prailginsite pagalvės naudojimo laiką.

Vėliau nuo mažesnio dydžio pagalvių, galima pereiti ir prie didesnių – suaugusiųjų dydžio. Pasinkus pagalvę su vilnoniu užvalkalu jos taip pat rekomenduojama nevilkti, jog gerosios vilnos savybės nebūtų slopinamos.

Parašykite
palinkėjimą
Jūsų krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Siūlome Jums išbandyti
Vilnos skalbiklis
Pamėgtos prekės
Kol kas neturite pasirinkę mėgstamų prekių
Siūlome Jums išbandyti
Muilas Flokati
Prisijungti
Registruotis