Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €

Krikštynų dovanos: natūralių dovanų idėjos

Viena iš gražiausių vasaros švenčių – krikštynos. O kas kyla pirma pagalvojus apie šią šventę? O kokios gali būti krikštynų dovanos. Šios šventės dalyviais tampama tikrai dažnai, kartais net keletą kartų per vieną sezoną. Dovana vokelyje laikoma praktiškiausiu pasirinkimu, manoma, kad tėvai išrinks vaikui būtent tai, ko reikia arba kaups pinigus vaiko ateičiai.

Tačiau labai dažnai norisi pradžiuginti pagrindinį šventės dalyvį „čia ir dabar“. Dalinamės dovanų idėjomis, kurios gali būti papildomomis smulkmenomis prie dovanos arba tapti pagrindiniu akcentu.

Kokius žaislus pasirinkti renkant krišktynų dovanas?

Šios šventės proga norisi dovanoti žaislus, bet tai ne visuomet yra geriausia idėja. Rizika, jog vaikas tokį žaislą jau turi ar tokį patį gaus iš kito šventės dalyvio – tikrai didelė. Jeigu vaikas jau didesnis, galite paklausti jo paties, kokio žaislo norėtų, jeigu ne – siūlome rinktis ne masinės gamybos, o labiau individualius gaminius.

Vienas iš pasirinkimų renkantis krikštynų dovanas galėtų būti minkšti rankų darbo žaislai, mažylių draugai. Rinkitės gyvūnų formų žaislus: avis, meškinus, varlytes, kiškius ir pan. Rekomenduojame rinktis natūralių pluoštų: vilnos, medvilnės ar lino žaislus, kurie bus kokybiškesni ir ilgaamžiškesni.

krikštynų dovanos

Krikštynų dovanos galinčios keliauti iš kartos į kartą

Dažnai šios šventės proga norisi padovanoti kažką sentimentalaus, jog net ir po dešimties ar daugiau metų vaikas atsimintų, kada ir nuo ko šią dovaną gavo. Vienas iš tokių pasirinkimų galėtų būti vilnonis pledas. Jie pasižymi ilgaamžiškumu, todėl tinkamai prižiūrimi tarnaus ne vienerius metus.

Su vilnoniu pledu gali užaugti ir pats pagrindinis krikštynų šventės dalyvis, kuris vėliau dovaną galėtų perleisti savo ar artimųjų vaikams. Taip gali būti sukuriama ištisa kartos tradicija.

Krikštynų dovanos, kurios pravers kasdienybėje

Jeigu norite padovanoti praktišką dovaną, kuri praverstų kiekvieną dieną, rinkitės iš tokių variantų, kaip liemenė, rankšluostis, chalatas, užvalkalų komplektas.

Prieš pirkdami vieną iš šių daiktų galite pasiteirauti tėvelių, ko reikėtų labiausiai, kokį dydį reikėtų rinkti. Rankšluostį ar chalatą rinkite tik aukštos kokybės medvilnės, kurie pasižymės minkštumu. Liemenė gali būti vilnonė, ji užtikrins vaiko komfortą tiek vasarą, tiek žiemą.

krikštynų dovanos

Kalbant apie užvalkalų komplektus, būtinai išsiaiškinkite reikalingą dydį. Rekomenduojame rinktis abstrakčių, universalių raštų užvalkalus, pavyzdžiui, su žvaigždutėmis, augalų motyvais. Vaikai dažnai mėgsta užvalkalus su animaciniais herojais, tačiau jie lygiai taip pat gali ir greitai atsibosti.

Taip pat itin praktiškas krikštynų dovanos pasirinkimas – automobilio kėdutės užtiesalas, jį reikėtų rinktis su vilna ir linu, kurie yra itin pralaidūs orui. Pasirinkę tokią dovaną galėsite būti tikri, jog vaiko kelionės automobiliu bus žymiai patogesnės tiek vasarą, tiek žiemą.

Automobilio kėdutės užtiesalas Smilga Krikštynų dovanos

Krikštynų dovanos gali būti ir smulkios, pavyzdžiui, vilnonės kojinės, pėdkelnės arba šlepetės. Tai smulkios dovanos, kurios gali būti puikus priedas prie didesnių dovanų.

Jeigu dovaną išrinkti Jums vis tiek sunku – rinkitės „Flokati“ dovanų kortelę, taip tėvai patys arba su vaiku galės išsirinkti geriausią dovaną.

Parašykite
palinkėjimą
Jūsų krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Siūlome Jums išbandyti
Muilas Flokati
Pamėgtos prekės
Kol kas neturite pasirinkę mėgstamų prekių
Siūlome Jums išbandyti
Marselio muilas
Prisijungti
Registruotis