Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 35 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 35 €

Penkios kalėdinių dovanų idėjos mėgstantiems praktiškumą

Dovanų idėjos kiekvienais metais tampa vis populiaresne paieška internete artėjant šventėms. Prieš kiekvienas Kalėdas naršome internete ar dairomės po parduotuvių lentynas ieškodami tos vienintelės dovanos, kuri pradžiugintų artimąjį. Dovanų pasiūla didžiulė, bet atrodo viskas jau padovanota ar turima, tad atrasti tikrai vertingą bei tinkamą – nėra lengviausia užduotis. Renkant dovaną artimajam reikėtų žiūrėti praktiškai.

Kokios dovanos pravers namuose, ką dovanoti poroms ar anūkams, kokias dovanas vis dažniau įmonės renkasi darbuotojams? Penkiomis praktiškų dovanų idėjomis dalinasi natūralių audinių specialistė, „Flokati” šeimos narė Žydrūnė Ragelė.

Vilnonės kojinės puikus priedas prie dovanos

Vaikystėje turbūt ne vienas jausdavomės keistai dovanų gavę kojines. Tačiau pastaruoju metu vis labiau populiarėja kojinės, kaip miela smulkmena prie didesnės dovanos. Spalvotos, įdomių raštų kojinės ypatingai mėgstamos jaunų žmonių, todėl tikrai nesuklysite jas dovanodami. Norintiems pasirūpinti pėdų šiluma – atkreipkite dėmesį į kojinių sudėtį. Vilnonės ar medvilninės kojinės šildys pėdas žvarbią žiemą.

vilnonės kojinės vilnonis pledas Flokati dovanų idėjos
Dovanų idėjos vaikams – ne tik žaislai

Pasimesti žaislų parduotuvėse – lengva. Gausybė įvairiausių tipų žaislų gali ir atbaidyti, todėl vis dažniau ieškomos praktiškesnės dovanos.

Ypatingai į tai atsižvelgia mažųjų seneliai, kurie nori pasirūpinti, kad anūkai žiemos metu nesušaltų. Jei tėvai perka žaislus, tai seneliai vis dažniau renkasi rūbus ar aksesuarus mažiesiems. Todėl, vietoj žaislų jie perka šiltas kepures, pirštines, šalikus ar kojines.

Vilnonės šlepetės – praktiška dovana dirbantiems iš namų

Šaltuoju metų laiku namuose praleidžiame vis daugiau laiko, o pandemijos metu daugelis į namus perkėlė ir savo darbo vietas. Juose norisi jaustis jaukiai ir šiltai, ypač šventiniu metu.

Dar viena praktiška dovana – vilnonės šlepetės. Pandemijos metu ši dovana ypač išpopuliarėjo darbdavių tarpe. Pastarieji vis dažniau ieško dovanų, kurios praverstų dirbantiems iš namų, o šlepetės ar vilnonės kojinės tampa vis dažnesne dovana kolegoms.

dovanų idėjos vilnonis pledas vilnonė patalynė
Dovanų idėjos porai – vilnonis pledas

Specialistė teigia, kad populiarėjant darniam vartojimui ir prekėms iš natūralių medžiagų vis dažniau atsisukama į natūralaus pluošto, švelnesnių, gamtos atspalvių gaminius.

Jei ieškote dovanos porai, geras pasirinkimas – antklodė ar pledas. Ypač vėsiuoju metų laiku, kai norisi jaukiai įsisukus kartu žiūrėti filmus. Jei seneliai anūkams dovanoja lauko aksesuarus, tai tėvai vis dažniau jaunoms šeimoms dovanoti renkasi antklodes ar merinosų vilnos pledus.

Jei pora mėgsta aktyvų laisvalaikį ar sportuoti šauni dovana gali būti jogos kilimėlis. Iš natūralios vilnos pagamintas kilimėlis bus puiki dovana aktyviems žmonėms.

Viena populiariausių praktiškų dovanų – rankšluostis

Viena iš populiariausių praktiškų dovanų jau kelis metus išlieka – vonios ar paplūdimio rankšluosčiai. Renkant rankšluostį labai svarbu atsižvelgti į jo tankį. 500 g/m tankio rankšluosčiai yra populiariausias pasirinkimas, nes gerai sugeria drėgmę ir greitai džiūsta. Tuo tarpu storesni 600-800 g/m tankio rankšluosčiai tiks ne kiekvienam, nes jie džiūsta ganėtinai ilgai.

Dovanų kortelės neapsisprendžiantiems

Vis tiek neišsirenkate dovanos artimajam? Jei bijote suklysti ir padovanoti netinkamą dovaną savo artijamam visuomet galite įsigyti dovanų kortelę. Tuomet dovanos gavėjas galės pats išsirinkti norimą vilnos gaminį. Nuo šiol galite įsigyti tiek fizines, tiek skaitmenines dovanų korteles.

Jūsų krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Jums gali patikti:
kedutes uzvalkalas
Pamėgtos prekės
Kol kas neturite pasirinkę mėgstamų prekių
Jums gali patikti:
kedutes uzvalkalas
Prisijungti
Registruotis