Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 35 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 35 €

Chalatai moterims – sudėtis ir modelis, į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Chalatas – būtinas pirkinys, kuris praverčia kiekvienai moteriai. O jeigu jis dar gražus, jaukus, minkštas ir patogus devėti? Tokiame chalate laiką norėsis praleisti nors ir visą dieną. Renkantis naują chalatą nereikėtų to daryti tik pagal grožį, verta atreipti dėmesį į medžiagiškumą, modelį, jo dizainą – tinkamai pasirinkus chalatą devėsite jį ilgai ir jo nesinorės greitai pakeisti. Chalatai moterims – į ką atkreipti dėmesį renkantis? Įraše žemiau nagrinėjame skirtingas chalatų sudėtis, modelius ir dizainą.

Mėgstančioms klasiką – medvilniniai chalatai

Medvilniniai chalatai moterims itin populiarus ir universalus pasirinkimas. Satininiai arba šilkiniai, labai ploni chalatai, atrodo gražiai, tačiau su jais ne visuomet gali būti patogu ir malonu. Pavyzdžiui, tik išėjus iš vonios ir kūnui dar esant drėgnam satininiai arba šilkiniai chalatai nemaloniai limpa prie kūno. Tuo tarpu medvilniai chalatai suteikia jaukumo, tikra medvilnė yra pralaidi orui, todėl drėgmė yra sugeriama ir išgarinama.

Medvilninius chalatus lengva prižiūrėti, juos galima dažnai skalbti ir jie nepraranda savo pirminės išvaizdos. Įprastai medvilniniai chalatai būna dviejų tipų: kilpinio ir puraus arba „vaflinio“ audimo. Purūs medvilninės chalatai pagaminti iš daugybės medvilnės kilpelių, jie itin minkšti ir maloniai glunda prie kūno. Tuo tarpu „vaflinio“ audimo chalatai sudaryti iš daugybės kvadratėlių, įprastai jie būna plonesni, todėl lengvesni, labiau tinkantys vasaros sezonu.

Chalatai moterims: ieškančioms išskirtinio komforto – vilnoniai chalatai

Vilnoniai chalatai gali skambėti neįprastai, tačiau vieną kartą jį išbandžius grįžti prie kitų audinių chalatų tikrai nebesinorės. Vilna puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, joje nesikaupia nemalonūs kvapai ir nešvarumai. Chalatai iš vilnos maloniai šildo iškart juos užsidėjus, tačiau neleidžia kūnui perkaisti, kitaip tariant prisitaiko prie kūno poreikių temperatūros atžvilgiu.

„Flokati“ vilnoniai chalatai moterims gaminami iš specialiai apdirbto prolanos vilnos audinio. Jo technologinio šūkavimo metu paliekamas tik pats ploniausias ir švelniausias vilnos plaukas. Prolanos vilna dažniausiai naudojama kūdikių gaminiams, todėl pasižymi ypatingu švelnumu. Iš šio audinio pagaminti vilnoniai chalatai yra ploni ir lengvi.

Nepakeičiamas vilnos pliusas – ji nėra tepli, dėl savybių sugerti ir išgarinti drėgmę bei nemalonius kvapus ji ilgai išlieka švari ir gaivi, o dėl lanolino nešvarumai rečiau įsigeria. Todėl chalatus iš vilnos itin paprasta prižiūrėti, patariama juos dažniau palikti išsivėdinti gryname ore, o rimtesnę priežiūrą atlikti tik esant poreikiui ir vadovaujantis gaminio priežiūros etikete.

chalatai moterims

Chalato modelis – kas svarbu jį renkantis?

Pats populiariausias – kimono stiliaus chalatas, kuris per liemenį yra sujuosiamas diržu. Chalatai su užtrauktuku bandė užkariauti vartotojų širdis, tačiau jiems visgi teko nusileisti klasikiniam variantui. Tačiau net ir kimono stiliaus chalatų galite rasti pačių įvariausių.

Chalato ilgis. Žemę šluojantys chalatai užtikrins šilumos palaikymą, tačiau su jais ne visuomet gali būti patogu, ypatingai tuomet jeigu chalatą mėgstate nešioti dažniau. Itin trumpi chalatai taip pat gali nepateisinti lūkesčių, todėl vertingiausia rinktis jį iki kelių arba šiek tiek žemiau jų.

Chalatas su kapišonu ar be jo? Čia teisingo pasirinkimo nėra, vieni mėgsta apsigaubti kapišonu, kitiems patinka itin stilingai atrodantys chalatai be jo, tuomet didesnis dėmesys krenta apykaklei.

Chalato kišenės. Chalatai be kišenių gaminami itin retai, tačiau ir neveltui, juk jos praverčia praktiškai visada! Stilingiau atrodo kišenės, kurių nesimato išorėje. Rinkdamiesi chalatą atkreipkite dėmesį į kišenių gylį. Verčiau rinktis jas didesnes, taip būsite tikri, kad iš jų neiškris daiktai, pavyzdžiui, telefonas.

Chalatai moterims ir vyrams

Chalatai moterims – ar reikia derinti spalvą?

Medvilninių chalatų moterims spalvinis spektras itin platus. Jų galima rasti vienspalvių ryškesnių ar neutralių spalvų, papuoštų įvairiais piešiniais ir pan. Chalatą galima rinktis arba pagal patinkančias spalvas, arba derinant prie namų dizaino, vonios. Ypatingai populiarūs šviesūs tonai, jie asocijuojasi su poilsiu, ramybe. Šią tendenciją įtvirtino įvairūs SPA centrai.

Kalbant apie vilnonius chalatus moterims pasirinkimas gali būti mažesnis. Vilna gali būti dažoma, bet tai natūralus pluoštas, kuris iš esmės būna žemiškesnių atspalvių: įvairių tonų rusvos, baltos. Tokių atspalvių chalatai dera prie įvairių namų dizainų, interjero detalių.

Chalatą galite derinti prie šlepečių spalvos, būtent šis derinys dažniausiai dėvimas drauge!

Jūsų krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Jums gali patikti:
kedutes uzvalkalas
Pamėgtos prekės
Kol kas neturite pasirinkę mėgstamų prekių
Jums gali patikti:
kedutes uzvalkalas
Prisijungti
Registruotis