Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €

Vilniaus FLOKATI salonas atsinaujino

Rugpjūtis Vilniaus FLOKATI salonui, kuris įsikūręs prekybos centre „Ogmios miestelyje“, buvo išties intensyvus. Po vasaros išpardavimo salonas užvėrė duris remontui. Praėjus lygiai 14 dienų salonas duris atvėrė visiškai pasikeitęs: šiltesnis, jaukesnis ir dar natūralesnis – primenantis namus.

Salono atnaujinimo vizija

Tai jau trečiasis FLOKATI salonas, kuris iš bjauriojo ančiuko virsta tikra gulbe. Dabar jau Kauno, Klaipėdos ir Vilniaus saloną sieja bendra stilistika: natūralus šviesus medis, didelės apšviestos lentynos, kurios dar geriau padeda atsiskleisti kiekvienam gaminiui.

Salonas prieš atnaujinimą

Salono erdvė išskirstyta zonomis: vaikų gaminiai, namų tekstilė, aprangos detalės, šlepetės, patalynė ir jau simboliu tapusi lova, kurioje nugula vis skirtingi vilnos patalai.

Ilgą laiką Vilniaus salonas neturėjo lubų, todėl girdėti, kas vyksta už sienos esančioje parduotuvėje buvo puikiai galima. Atsiradusios lubos dabar ne tik izoliuoja pašalinius garsus, bet ir suteikia salonui jaukumo.

Atnaujinimas įvyko tik per 14 dienų

Greitas ir operatyvus darbas – jau susidirbusios komandos nuopelnas. Prie trečiojo salono atnaujinimo dirbo dizainerė, „Laumių sodelio“ įkūrėja Gabija Felenderė, kurios stilius puikiai atliepia FLOKATI. „RS Medienos gaminiai“ džiuginantys mus itin kokybiškais, natūraliais baldais.

Salonas po atnaujinimo

Už darbų sustygavimą didžiulės padėkos skrieja FLOKATI salonų vadovei Aurai Grumbinienei, Vilniaus kolektyvui ir kolegoms iš „Ogmios miestas“ už sklandų bendradarbiavimą atnaujinant saloną.

Kviečiame visus apsilankyti atsinaujinusiame salone įvertinti pokyčius!

Pamėgtos prekės
Kol kas neturite pasirinkę mėgstamų prekių
Siūlome Jums išbandyti
Prisijungti
Registruotis