Skalbiklis vilnai su alijošiumi ir lanolinu, 100 ml

 209  299

Skalbiklis vilnai su alijošiumi ir lanolinu skirtas vilnos ir natūralaus plauko gaminių priežiūrai. Skalbiklis vilnai švelniai valo, padeda išlaikyti gaminių formą ir spalvą, minkština audinį bei suteikia jai gaivų kvapą. Sudėtyje esantis lanolinas puikiai apsaugo natūralų vilnos pluoštą.

Neturime

Laikinai šios prekės neturime
Iki nemokamo pristatymo Jums trūksta
FLOKATI
Pristatymas visoje Lietuvoje
FLOKATI
Nemokamas prekių grąžinimas
FLOKATI
Klientų mėgstama prekė
FLOKATI
Sertifikuoti gaminiai
Atsiliepimai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Skalbiklis vilnai su alijošiumi ir lanolinu, 100 ml”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildoma informacija

Paskirtis: Vilnos ir delikačių audinių skalbiklis.
Sudėtis: 5%-15%: anijoninių tensidų, nejoninių tensidų Konservantai: methylisothiazolinonas, methylchloroisothiazolinonas Aromatinės medžiagos: limonenas, alfa-izometil-jononas. Dažikliai: C.I 19140, C.I.42090
Gamintojas: Pagal UAB Flokati užsakymą pagaminta Vokietijoje.
Biologiškai lengvai suyrantis, sudėtyje nėra fosfatų. Dermatologiškai patikrinta. Biologiškai skaidus ir saugus aplinkai. Skalbiklio kvapas: alijošiaus.
Skalbiklis vilnai su alijošiumi ir lanolinu skirtas vilnos ir natūralaus plauko gaminių priežiūrai. Švelniai valo, padeda išlaikyti gaminių formą ir spalvą, minkština audinį ir suteikia gaivų kvapą.
Hypoalerginis: produktas su mažu alergenų kiekiu;
Skalbiklis tinkamas veganams;
Visiškai perdirbama pakuotė;
Sudėtyje nėra fosforo. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo (maksimali nustatoma vertė: 0,2 ppm).
*Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei prarijote, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę arba etiketę. Jei pateko į akis, gerai nuplaukite vandeniu.

Prekių pristatymas

Galite rinktis nemokamą atsiėmimą viename iš FLOKATI salonų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Panevėžyje. Pristatymą su DPD kurjerių tarnyba į namus, atsiėmimą OMNIVOS arba DPD paštomatuose. Taip pat galite rinktis siuntimą į užsienio šalis. Daugiau informacijos apie pristatymo būdus ieškokite čia.

Grąžinimas

Prekes galite grąžinti iki 45 dienų nuo įsigijimo arba gavimo dienos atvykdami į Flokati salonus, per DPD bei Omniva paštomatus ar kitais, Jums patogiais būdais. Daugiau informacijos rasite čia.