Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 65 €

Trečius metus tęsdami bendradarbiavimą kviečiame prisidėti prie kilnaus tikslo

Ne vienas artimoje aplinkoje turime ar esame turėję sunkų ligonį. Tai nelengva fiziškai ir psichologiškai. Sunkią akimirką šiems žmonėms ir jų artimiesiems yra labai svarbi medicininė, psichologinė parama. Tokią neatlygintiną medicininę bei socialinę pagalbą ligoniams teikia „Kauno hospiso namai”.

Su šia įstaiga bendradarbiaujame jau trečius metus ir kviečiame visą lapkričio mėnesį prisidėti prie paramos hospiso organizacijai.

„Karas Ukrainoje parodė kaip mokame susitelkti ir padėti esantiems nelaimėje. Norisi tą susitelkimą tęsti toliau ir pagelbėti žmonėms, kuriems jos ypatingai reikia. Lietuvoje reikiamos pagalbos sulaukia vos 3 iš 10 nepagydomų ligonių. Tad labai svarbu, kad būtų kas tokiu sudėtingu metu gali pagelbėti. Manau svarbu net tik padėti organizacijai, bet ir kalbėti apie šį poreikį garsiai, įtraukti ir supažindinti žmones”, – kalbėjo įmonės vadovė Asta Kančelskienė.

„Flokati” vadovė Asta Kančelskienė

Lapkričio mėnesį įsigyjant „Flokati” gaminius 1 procentas nuo kiekvienos pirkinio krepšelio sumos atiteks „Kauno hospiso namams”.

Asta tiki, kad šis bendradarbiavimas ne tik leis surinkti reikiamas lėšas „Kauno hospiso namams”, bet ir atkreips dėmesį į šios organizacijos misiją.

Hospisas rūpinasi Kauno mieste bei rajone gyvenančiais, nepagydoma liga sergančiais pacientais bei jų artimaisiais. Organizacijos darbuotojai bei savanoriai teikia nemokamą medicininę, psichologinę, emocinę, dvasinę, socialinę ir juridinę pagalbą nepagydomiems žmonėms bei jų artimiesiems jų pačių namuose.

„Šiais metais pagaliau svajonės tampa realybe – svajojome apie stacionarų hospisą Kaune ir jau turime pastatą. Be abejo dar reikia daug nuveikti iki kol galėsime jame pradėti veiklą. Šiuo metu vykdome projektavimo darbus. Pastatas turės šiuolaikiškas palatas, terapijos kabinetą, dienos centrą,  konferencijų salę ir zoną, kurioje galėtų atsikvėpti ar pernakvoti pacientų artimieji. Džiugu, kad darbai vyksta, bet kiekviena parama leidžia judėti į priekį greičiau ir kokybiškiau”, – pasakojo „Kauno hospiso namų” vadovė Kristina Krasko.

„Kauno hospiso namai” vadovė Kristina Krasko

Kauno hospise šiuo metu dirba 13 darbuotojų, jiems talkina daugiau negu 100 savanorių.

Moteris teigia, kad šiemet organizacija jaučia sumažėjusią fizinių asmenų paramą. Ji tai sieja su aktyvia tautiečių parama Ukrainai karo metu ir natūraliai ribotomis galimybės remti platesnį organizacijų ratą.  

Įstaigos vadovė pasakoja, kad gaunama finansinė parama atitenka darbuotojų darbo užmokesčiui, kurui, kvalifikacijos kėlimui, parama priemonėmis – atitenka pacientams į jų namus.

„Gautas lėšas skiriame darbuotojų atlygiui, kad galėtume konkuruoti su kitomis gydymo įstaigomis. Kaip ir kiekvienoje organizacijoje tos lėšos naudojamos labai plačiai – nuo kuro, kad galėtume nuvykti pas pacientus į namus iki darbuotojų kvalifikacijos kėlimo. Visuomet laukiame ir savanorių, visų geros valios žmonių, kurie jaučia, kad gali prisidėti ir padėti šalia esančiam žmogui”, – kalbėjo K. Krasko.

Lapkričio mėnesį nuo kiekvieno „Flokati” pirkinio sumos 1 procentas atiteks Kauno hospiso namams. Taip pat organizacijai padėti galima prisijungiant prie hospiso savanorių, suteikiant paramą daiktais, pinigais arba skiriant 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio.

Pamėgtos prekės
Kol kas neturite pasirinkę mėgstamų prekių
Siūlome Jums išbandyti
Medvilninis rankšluostis
Prisijungti
Registruotis