Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 85 €
Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 85 €

„Kauno hospiso namus“ pasiekė ne tik finansinė parama, bet ir šiltos dovanos

Visą lapkričio mėnesį kvietėme prisidėti prie kilnaus tikslo – paramos „Kauno hospiso namams“, kurie rūpinasi Kauno mieste ir rajone gyvenančiais, nepagydoma liga sergančiais pacientais bei jų artimaisiais. Nuo kiekvieno pirkinio sumos 2% buvo skiriami hospiso paramai.

Džiaugiamės galėdami pasidalinti žinia, jog visą lapkritį įsigydami „Flokati“ gaminių skyrėte 6000 eurų hospiso paramai. Esame tikri, jog šios lėšos padės hospiso darbuotojams bei savanoriams suteikiant visokeriopą pagalbą pacientams ir jų artimiesiems!

„Flokati“ ir „Kauno hospiso namų“ draugystė trunka jau antrus metus iš eilės. Praėjusiais metais pradėdami paramos akciją „Padėkime gyventi gyvenimą“ išsikėlėme tikslą – ne tik suteikti hospisui taip reikalingą finansinę paramą, bet ir skleisti žinią, apie jo veiklą.

Flokati Asta Kančelskienė
„Kauno hospiso namų“ vadovė Kristina Krasko ir „Flokati“ vadovė Asta Kančelskienė

Šiais metais didesnį dėmesį norėjome skirti hospiso darbuotojams ir savanoriams. Žinia apie socialinio darbuotuojo Luko Klovo ir gydytojos Dovilės Tikniūtės darbą hospise išplito plačiai. Į hospisą kreipėsi nauji savanoriai, paramos davėjai ir žmonės, kuriems reikia hospiso pagalbos.

Hospiso darbuotojams ir savanoriams šiais metais taip pat padovanojome šiltas vilnones šlepetes. Tai maža mūsų padėka jiems už jų atsidavimą šiam nelengvam darbui. Svarbu suprasti, jog mūsų pagalba, palaikymas ar parama hospisui reikalinga ištisus metus. Todėl kviečiame prisijungti prie savanorių gretų, suteikti paramą daiktais, pinigais arba skirti 1,2% gyventojų pajamų mokesčio.

Daugiau apie paramos būdus „Kauno hospiso namams“ skaitykite čia.

Padėkime gyventi gyvenimą!

Jūsų krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Jums gali patikti:
Pamėgtos prekės
Kol kas neturite pasirinkę mėgstamų prekių
Jums gali patikti:
Prisijungti
Registruotis