Krepšelis

Quantity: 0 Items: 0

Jūsų krepšelis kol kas tuščias

Jums gali patikti...

Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 85 Eur ir daugiau

+370 633 11 550

Drag a button, link, or anything else into the icon box to place it below the text. Lorem ipsum dolor sit amet elit.

Salonai

Drag a button, link, or anything else into the icon box to place it below the text. Lorem ipsum dolor sit amet elit.

Vilnos pakloto privalumai

Vilna saugo tiek nuo karščio, tiek nuo šalčio. Dėl savo specifinės struktūros, ji sukuria aplink kūną tam tikrą barjerą, todėl žiemos metu šildo, o vasarą – vėsina. Vilnos plaukas taip pat pasižymi tuo, jog gerai absorbuoja bei išgarina drėgmę ir gali sugerti tiek vandens, kiek sudaro 30 proc. pačios vilnos svorio. Todėl, net jei smarkiai prakaituojate, vilna išliks sausa, o naktį jums neteks nubusti nuo susikaupusio prakaito drėgmės.

Audinys pasižymi dar ir antibakterinėmis savybėmis – sausa patalynė yra nepalanki terpė veistis bakterijoms ir erkutėms, o šias savybes dar labiau sustiprina lanolinas (natūralus riebalas, apsaugantis avį nuo infekcijų). Vilna ilgai išlieka švari bei gaivi ir teigiamai veikia miego kokybę. 

Vilnos paklotas ypač naudingas tiems, kurie linkę stipriai prakaituoti, jautrūs temperatūrų pokyčiams, ar turi polinkį į alerginius susirgimus. Paklotą lengva prižiūrėti, jo nereikia dažnai skalbti – rekomenduojama rytais tiesiog palikti lovą neklotą, kad vilna išgarintų sukauptą drėgmės perteklių ir išsivėdintų.

Vilnos paklotas – ne vien čiužinio paminkštinimas. Tai ilgiau išliekantis švaros ir gaivumo jausmas, sveikesnė aplinka ir geresnis, ramesnis miegas.

crossmenu