Sanitarinis skalbiklio priedas „Disinfekto“, 1000 ml

 650

DISINFEKTO® Dezinfekuojantis skalbiklio priedas, padeda pašalinti nemalonius kvapus, skalbiant net 40°C temperatūroje. Praturtintas fermentais ir aktyviaisiais komponentais, skalbiklio priedas tausoja audinius, užtikrina ilgalaikį skalbinių gaivumą.

Turime

dydis:
Iki nemokamo pristatymo Jums trūksta
Merinosų vilna
Pagaminta Lietuvoje
Rankų darbo gaminiai
Atitinka dydį
Atsiliepimai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Sanitarinis skalbiklio priedas „Disinfekto“, 1000 ml”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Papildoma informacija

DISINFEKTO® Dezinfekuojantis skalbiklio priedas, padeda pašalinti nemalonius kvapus, skalbiant net 40°C temperatūroje. Praturtintas fermentais ir aktyviaisiais komponentais, skalbiklio priedas tausoja audinius, užtikrina ilgalaikį skalbinių gaivumą. Tinka baltiems ir spalvotiems audiniams. Naudojamas skalbimui rankomis ir skalbimo mašina. Sanitarinis skalbiklio priedas tinkamas visos šeimos drabužiams, apatiniams ir delikatiems drabužiams, vilnai, patalynei, rankšluosčiams ir sportinei aprangai skalbti.
Naudojimas: dezinfekuojantis skalbiklio priedas naudojamas kartu su skalbikliu. Mažai užterštiems skalbiniams 50 ml skalbimo priedo skysčio (vienas pakuotės kamštelis 75 ml), užterštiems skalbiniams 75 ml skalbimo priedo skysčio.
Sudėtis: mažiau nei 5%: katijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninės aktyviųjų paviršių medžiagos. Kiti komponentai: kvapai.
ĮSPĖJIMAS! Dirgina odą. Smarkiai pažeidžia akis. Labai toksiška vandens organizmams. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Jeigu reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines / dėvėti apsauginius drabužius / naudoti akių apsaugą / veido apsaugą. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas.
PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu vandens / … PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS CENTRĄ / gydytojui.

Naudojimas

Dezinfekuojantis skalbiklio priedas naudojamas kartu su skalbikliu. Mažai užterštiems skalbiniams 50 ml skalbimo priedo skysčio (vienas pakuotės kamštelis 75 ml), užterštiems skalbiniams 75 ml skalbimo priedo skysčio.

Prekių pristatymas

Galite rinktis nemokamą atsiėmimą viename iš FLOKATI salonų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Panevėžyje. Pristatymą su DPD kurjerių tarnyba į namus, atsiėmimą OMNIVOS arba DPD paštomatuose. Taip pat galite rinktis siuntimą į užsienio šalis. Daugiau informacijos apie pristatymo būdus ieškokite čia.

Grąžinimas

Prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo arba gavimo dienos atvykdami į Flokati salonus, per Omniva paštomatus, paštu ar kitais, Jums patogiais būdais. Daugiau informacijos rasite čia.